اطلاعیه حل مشکلات سرور دانلود

19/02/1396
1683 بار

سلام!

امروز به دست پر خدمت شما همراهان مون آرک رسیدیم. همونطور که میدونید مدتی قبل سرور دانلود مون آرک دچار آسیب شد و دسترسی کاربران عزیزمون به فایل ها از بین رفت. الان اما خوشحالیم که بگیم با وجود اینکه هرچقدر رقبا سعی کردند به ما آسیبی وارد کنند، هرچند از راه های خیلی جدی، چندان موفق نبودند و ما این اتفاقات رو به فال نیک میگیریم و نشانه ای میدونیم از این که مون ارک به لطف شما کاربران عزیز این روز ها اونقدر پیشرفت کرده که رقبا برای پایین نشوندنش دست به هر کاری میزنند.

کاربران عزیز مون آرک، اول از همه عذر خواهی میکنیم بابت چند روز تاخیری که در قولمون به شما پیش اومد ولی باید بدونید مشکل از سمت ما نبوده و مسئولین سرور کمی کارشون طول کشید. الان ترابایت ها فایل به سرور جدید منتقل شده و در حال بسته بندی و آماده سازی برای دانلود هستند.

همین الان تمام تکسچر ها و آبجکت های تک سایت قابل دانلود برای شما هستند و با سرعتی خیلی خوب بقیه فایل ها هم دونه دونه در حال آماده شدن برای دانلود هستند و امیدواریم تا آخر هفته تمام فایل ها قابل دانلود باشند. اگر فایلی براتون اولویت داره که قابل دانلود نیست حتما به ما اطلاع بدید که سریع تر آمادش کنیم.

نکته بعد اینکه، تمام کاربرانی که پیش از وقوع مشکلات سرور دارای اعتبار ویژه بودن و مشکلات باعث شد نتونن از اعتبارشون بهره ببرن رو ما مدت یک ماه اعتبار ویژه رو بهشون تقدیم کردیم که ناقابله.

خبر خوش!

از قدیم گفتن “هر چی منو نکشه، قوی ترم میکنه”، ما هم در مون آرک این اتفاق به تمام تلخی هاش باعث شد ما بهتر بشیم! چطور؟ الان تمام فایل های مون آرک روی سرور های داخلی میزبانی میشن. این برای ما معنیش هزینه دو برابری خواهد بود ولی برای کاربران عزیزمون معنیش اینه که سرعت و کیفیت دانلودشون بهتر میشه و این جوری که مشخصه تا مدتی دیگه (همین الان هم گویا خبر هایی هست) که ترافیک داخل ایران ارزان تر بشه به معنای ارزان تر شدن دانلود کاربران مون آرک خواهد بود. میزبانی چنین حجم اطلاعاتی در ایران در بین همکاران ما خیلی نادره و ما افتخار میکنیم که از این طریق بتونیم کار رو برای کاربرانمون ساده تر کنیم.

 

سخن آخر:

مثل همیشه خوشحالیم از داشتن کاربران بی نظیری مثل شما، تشکر میکنیم از تمام پیگیری هاتون برای فهمیدن شرایط سایت خودتون و ممنونیم ازتون بابت تمام دلداری ها و دلگرمی هاتون که باعث شده به اینجا برسیم در کنار هم و ادامه بدیم این مسیر رو. منتظر دیدگاه هاتون هستیم!

نوشته شده بدست: مدیریت