درباره ما

در مون آرک تلاش ما بر این است که آخرین ابزار نرم افزاری هر معمار و طراحی را با روش هایی برای دسترسی ساده تر مثل خرید محصولات به صورت فیزیکی درب منزل، دانلود رایگان و ویژه محصولات کم یاب برای شما همراهان مون آرک آماده کنیم. شما می توانید محصولات و ابزار مورد نیاز خودرا مستقیما از سرور های پر سرعت ما دانلود کنید، بر روی هارددیسک و دیسک درب منزل دریافت کنید و با خرید هر یک از آیتم های مون آرک پلاس میتوانید با قیمتی بسیار پایین تر از تمام منابع اصلی با کیفیت ترین و کمیاب ترین آبجکت های روز دنیا را مستقیما دریافت کنید.

یکی از بزرگترین اهداف مون آرک همیشه فراهم آوردن شرایطی بوده که در آن شاهد کمترین محدودیت های اعمال شده به واسطه تحریم ها برای کاربران ایرانی باشیم.

ما در مون آرک سعی میکنیم با فراهم آوردن بایگانی وسیعی از ابزارآلات و محصولات مرتبط با معماری، طراحی سه بعدی و گرافیک به کاربران سراسر کشور کمک کنیم با کمترین هزینه به موارد مد نظر خود در یک محل به صورت دسته بندی شده و تخصصی دسترسی پیدا کنند. در مدت بسیار کوتاه سپری شده از زمان راه اندازی مون آرک شاهد این بودیم که هر روز کاربران بیشتری با ما همراه می شوند و توانسته ایم با رضایت جلب کاربران محترم خود به یکی از قوی ترین سایت های مرتبط در تمام سطح کشور تبدیل شویم.

مدیریت: مریم دلشب

تاریخ شروع کار: 11 شهریور 94