درباره مون آرک پلاس

مون آرک پلاس با هدف ازران تر کردن خرید آبجکت ها و دیگر محصولات سفارشی فروشی خارجی و ساده تر کردن دریافت محصولات در ایران راه اندازی شده است. در مون آرک پلاس (برای اولین بار در ایران) محصولات ویژه از منابع اصلی خارجی (PRO 3DSky) به صورت روزانه و هفتگی به صورت ارزی خریداری شده و با قیمتی بسیار مناسب تر برای هموطنان به فروش می رسد.

آبجکت ها و دیگر محصولات VIP قرار گرفته برای هموطنان بدون هرگونه دستکاری و کاستی و کاملا مشابه نمونه اصلی آن است و برای خرید و دانلود نیاز به اعتبار ویژه VIP نیست. برای خرید و دریافت محصولات باید به حساب کاربری خود وارد شوید که این امکان شما را قادر می سازد که پس از خرید و پرداخت محصول VIP هر زمان دوباره به صفحه محصول وارد شده و در صورت نیاز اقدام به دریافت نمایید.

برای مشاهده آخرید محصولات سفارشی می توانید به صفحه مون آرک پلاس مراجعه کنید.


بعد از خرید هر محصول ویژه، چندبار میتوان آن را دانلود کرد؟

در صورتی که خرید و پرداخت محصول با موفقیت انجام شود، آیتم مربوطه در حساب کاربری شما ثبت شده و خواهید توانست در هر زمان و به تعداد دفعات مورد نیاز خود با ورود به حساب کاربری خود و سپس صفحه محصول اقدام به دریافت فایل های مربوطه بفرمایید.

آیا برای دریافت بیشتر از یکبار محصول سفارشی نیازمند پرداخت هزینه خواهیم بود؟

خیر، تنها با یکبار خرید محصول میتوان به دفعات مورد نیاز برای دانلود محصول اقدام فرمایید.

آیا برای خرید و دریافت محصولات ویژه باید در سایت عضو بود؟ چرا؟

بله. با توجه به مکانیزم خرید و دریافت محصولات VIP اطلاعات خرید هر محصول باید در پنل کاربری شما ثبت شده تا بتوانید در صورت نیاز در آینده دوباره اقدام به دریافت بفرمایید. ثبت نام در سایت مشمول هیچگونه هزینه اضافی نخواهد بود و شما با استفاده از تنها یک حساب کاربری خواهید توانست از دیگر امکانات سایت از جمله دانلود محصولات رایگان نیز استفاده کنید.

چرا محصولات ویژه PRO دارای قیمت های متفاوتی هستند؟

با توجه به زمان خریداری محصولات از منابع اصلی و نرخ متغیر ارز مورد نیاز برای پرداخت های بین المللی، قیمت نهایی محصولات متغیر خواهد بود.