نظر خواهی شماره یک: صدای خود را به مون آرک برسانید

14/04/1395
96 بار

در هشت ماهی که در خدمت شما عزیزان بودیم، فراز و نشب های بسیاری رو در کنار هم تجربه کردیم که همه در نهایت برای ما شیرین بود و امیدواریم شما هم لذت برده باشید از خدمات ما.

هر روز ما سایت، آمار و بازتاب های شما عزیزان رو بررسی می کنیم تا بتونیم کیفیت کار و لذت و راحتی شما از استفاده سایت رو افزایش بدیم.

برای مثال در چند وقتی که گذشت، ما فروش های ویژه با تخفیف های عالی رو شروع کردیم، مراحل خرید رو بازطراحی کردیم و پنل کاربری و لیست سفارش های شمارو متحول کردیم.

حالا وقتشه که مستقیما از دیدگاه شما عزیزان استفاده کنیم، پس به ما بگید که:

  • درباره مون آرک چی فکر میکنید؟
  • کدوم بخش و تغییرات رو دوست داشتید که ما روش بیشتر کار کنیم؟
  • چه مشکلاتی رو در سایت و روند کار سایت مشاهده میکنید؟
  • چطور محتوا و محصولاتی رو علاقه دارید که ما بیشتر در سایت داشته باشیم؟
  • چه ایده هایی جالب و جذابی رو دارید که دوست دارید ما در سایت پیاده کنیم؟

میتونید پاسخ خودتون رو در بخش دیدگاه های همین نوشته منتشر کنید و مطمئن باشید که ما حرف های شمارو میخونیم و بهشون فکر و در سایت پیادشون میکنیم.

در ضمن، برای اینکه از شما تشکری هم کرده باشیم، میخوایم به 5 نفر از عزیزانی که بهترین دیدگاه ها رو داشته باشند کد های تخفیف 20 درصدی هدیه بدیم که در خرید های آینده خوشحال تر باشند!

 

آپدیت یک:

اولین کد تخفیف خدمت آقا/خانم مهرگان ارسال شد، از همینجا تشکر میکنیم بابت دیدگاهشون. 4 نفر دیگر از عزیزان میتونن با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودشون کد تخفیف 20 درصدیشونو دریافت کنند.

آپدیت دو:

دومین کد تخفیف خدمت آقای سیاوش ارسال شد، از همینجا تشکر میکنیم بابت دیدگاهشون. 3 نفر دیگر از عزیزان میتونن با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودشون کد تخفیف 20 درصدیشونو دریافت کنند.

آپدیت سه:

سومین کد تخفیف خدمت آقای محمد علی ارسال شد، از همینجا تشکر میکنیم بابت دیدگاهشون. 2 نفر دیگر از عزیزان میتونن با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودشون کد تخفیف 20 درصدیشونو دریافت کنند.

نوشته شده بدست: مدیریت